close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

میکرو توربین کامپکت دلتا برای خودروهای برقی

کمپانی دلتا میکرو توربینی را معرفی نموده است که می‌توان برای افزایش شعاع حرکتی خودروهای الکتریکی از ان بهره کرد .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیپکیج امتحان لا‌به‌لا المللی CCNA آمادگی ورود به بازار کار
هنوز زمان زیادی باقی مانده است تا ببینیم آیا توربین‌ها می‌توانند تحولی در دنیای اتومبیل‌ها تولید نمایند یا این که خیر , اما با این وجود بعضا از افراد به ایده‌ی منفعت از خودروهای توربین - الکتریکی علاقه‌مند هستند . فروش خودرو تنها در این سال ما کامیون تروبین - الکتریک ماک و تعدادی استفاده‌ی دیگر از توربین‌های پیشرفته را در خودروهای بزرگ مشاهده کردیم , همینطور دو خودروی سوپر اسپرت چینی مجهز به میکرو توربین هم معرفی شدند . بدین لیست بایستی اسم MiTRE را نیز اضافه کنیم . این یک میکروتوربین برای ارتقاء شعاع حرکتی خودروهای الکتریکی است که که تحت عنوان جدیدترین ایده برای جل این نقص‌ بوسیله کمپانی مهندسی بریتانیایی دلتا موتور اسپرت معرفی شده‌است . دلتا موتور اسپرت این میکرو توربین را تحت عنوان رویه حلی دلخواه برای افزایش موفقیت خودروهای الکتریکی معرفی کرده است که در مقاتیسه با پیشرانه‌های احتراق داخلی آیتم منفعت در خودروهای هیبریدی , سبک‌تر و تطبیق پذیرتر است . به دنبال ملازم زومیت باشید .

دلتا موتور اسپرت در پروٰژه‌ی توسعه‌ی میکرو توربین MiTRE ‍از حمایت تاکسی ابداع بریتانیا ( Innovate UK ) نیز برخوردار است . در این ایده از این سامانه برای ایجاد نیروی الکتریسیته‌ی موردنیاز برای افزایش شعاع حرکتی خودرو همانند مدل‌های هیبریدی معمول به کارگیری خواهد شد , با این تفاوت که دیگر اتکایی روی پیشرانه‌های بنزینی و یا دیزلی نیست .

توربین‌ها برخلاف پیشرانه‌های پیستونی می توانند با گونه های متنوعی از سوخت‌ها کار نمایند که این بضاعت و توان انعطاف پذیری آنها را ارتقاء داده است , ضمن این که توربین‌ها از پتانسیل بیشتری برای کاهش آلایندگی و مصرف سوخت برخوردار میباشند . دلتا تخمین زده است که میکرو توربین ۴۷ اسب بخاری MiTRE ۵۰ درصد سبک‌تر و ۴۰ درصد کوچک خیس از پیشرانه‌ی پیستونی هم قدرت خودش باشد و با آلایندگی کم‌تر بتواند راندمان حرارتی در بین ۳۰ الی ۳۵ درصد بالاتر را هم ارائه دهد .

سیمون داسون مسئول مدیریت عامل دلتا دراین باره میگوید : ( در ظاهر یکی از اصلی‌ترین موضوعات در مورد خودروهای الکتریکی , مساله‌ی شعاع حرکتی نادر این خودروها است . ما راه‌حل مفهومی را معرفی کرده ایم که بر روی یک کدام از نسخه‌های اولیه‌ی خودروی الکتریکی اسپرت E4 نصب خواهد شد و ثابت خواهد کرد که هزینه‌ی پروژه‌ی ما آنقدر زیر است که حیث خودروسازان را به خود جلب نماید , بدین ترتیب ما شیوه حلی مضاعف کارکشته برای پیشرفت خودروهای الکتریکی ارائه داده ایم . (

دو خودروساز انگلیسی آریل و مورگان درباره‌ی ایجاد نسخه‌های ۲۲ و ۴۶ اسب بخاری MiTRE با دلتا همکاری دارا هستند . این همیاری خیر تنها از این منظر جالب است که این دو خالق , خودروهای خاصی را ساخت می نمایند بلکه جذابیت دیگر آن این است که خودروهای کوچک و سبک وزن این دو کمپانی از پتانسیل بالایی برای فایده از تکنولوژی توربین - الکتریک نسبت به کامیون‌ها و یا این که خودروهای سوپر اسپرتی که در قبلی دیده ایم دارند .

به این ترتیب احتمال دارد در آتی مدل‌های مفهومی توربین - الکتریک مورگان EV3 و آریل Aero - P را مشاهده کنیم . در پایان می‌توانید تصویر خودروی دلتا E4 کوپه را در ذیل ملاحظه کنید .

دلتا

فروش خودرو اسمارت:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , خرید خودرو هیرسا , فروش خودرو هیرسا , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Boesen Liu
ت : چهارشنبه 3 خرداد 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر