close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

ادعای ال جی و فارادی فیوچر بر پایه ی تولید باتری ماشین با بیشترین چگالی انرژی

LG و Faraday Future مدعا شده‌اند که در حالا ساخت باتری اتومبیل با بیشترین چگالی انرژی می باشند .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیپکیج امتحان لابه لا المللی CCNA آمادگی ورود به بازار کار
فارادی فیوچر , استارتاپ سازنده‌ی خودروهای الکتریکی که از حمایت مالی سرمایه‌گذاران چینی شامل است , جدیدا همیاری خویش را با کمپانی LG Chem برای ایجاد باتری‌های لیتیوم - یون برای استفاده در خودروهای الکتریکی خویش , شروع نموده است . فروش خودرو هیرسا LG Chem فعلا با ۲۰ خودروساز که شامل آئودی و جنرال موتورز هم میشود همکاری داراست . در ادامه‌ی مقاله یاور زومیت باشید .


اما همکاری فارادی فیوچر و LG Chem فقط محدود به تهیه‌ی قطعات نمی‌باشد . این دو کمپانی راجع‌به تولید نسل آینده‌ی باتری‌ها با یکدیگر همیاری دارند , باتری‌هایی که طبق ادعای آنها دارای بالاترین ترازو چگالی انرژی در بین باتری‌های جان دار برای خودروها خواهند بود . چگالی انرژی بالا به مفهوم وزن ذیل و گنجایش بالا در باتری‌های جدید است .

تام وسنر , قائم‌‌ منزلت بخش زنجیره‌ی تامین قطعات فارادی فیوچر می‌گوید :

LG Chem و فارادی فیوچر همکاری نزدیکی در امر بهینه‌سازی بُعد شیمی پیل‌های سوختی جهت افزایش درجه‌ی ایمنی , ارتقا ارتفاع قدمت باتری و در فیض ارتقاء شعاع حرکتی اتومبیل , دارا‌هستند .
فارادی

این باتری‌ها در پلتفرم ماژولار فاراردی با نام VPA مسئله منفعت قرار خواهند گرفت . این پلتفرم از یک ساختار آشنا با اسم ( اسکیت‌بورد ( برخوردار است که در آن باتری‌ها به طور تخت در کف خودرو جای میگیرند . پلتفرم VPA اولین بار در ماه ژانویه در خودروی سوپر اسپرت مفهومی FFZERO1 معرفی شد و توقع می رود که در صدر در خودروی هاچ‌بک‌مانند فارادی گزینه استفاده قرار گیرد . این خودرو دردست توسعه بوده و پرده‌برداری از آن برای سال ۲۰۱۷ برنامه‌ریزی شده است .

گرچه این باتری‌ها احتمالا مضاعف سریع منسوخ شوند , چرا‌که روز سه‌شنبه هنریک فیسکر اظهار‌کرد که قصد احیای برند فیسکر را داراست و برای استارت از باتری‌هایی از جنس گرافین استعمال خواهد کرد . استفاده از این ماده‌ی توسعه یافته سبب ارتقا بازده شارژ , کاهش وزن و کاهش حجم باتری می شود . فیسکر به لطف باتری‌های خویش از بالاترین شعاع حرکتی اتومبیل در این کلاس برخوردار‌است .

فارادی

یک خبر مرتبط با این موضوع هم وجود دارد که مرتبط با رو نمایی فارادی فیوچر از خودروی نو فرمول E است . این دسته در فصل ۲۰۱۶/۲۰۱۷ مسابقات خودروهای الکتریکی کمپانی خواهد کرد که از روز یک شنبه در هنگ کنگ آغاز می‌شود . این ماشین توسط مجموعه فارادی فیوچر به اسم Dragon Racing و به رانندگی لوئیک دوال و جروم دابروسیو به میدان میرود .خرید و فروش خودرو باما:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , خرید خودرو هیرسا , فروش خودرو هیرسا , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Boesen Liu
ت : چهارشنبه 3 خرداد 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر