close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

تولید ویدیوی تبلیغاتی خودروی 2 . 6 میلیون دلاری که هنوز تولید نشده بود

ساخت ویدیو‌های تبلیغاتی همواره با چالش‌های گسترده ملازم است . البته برای خودروهایی که هنوز ساخت نشده‌اند این معضل بیش تر از پیش محسوس است .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیپکیج امتحان بین المللی CCNA آمادگی ورود به بازار کار
بوگاتی برای ایجاد تیزر تبلیغاتی مدل تازه کایرون , از ویرون بهره برده بود . فروش خودرو هیرسا برای اطلاع از جزئیات این خبر با زومیت هم پا باشید .


شما هرچقدر هم که ثروتمند باشید , برای خرید یک ابرخودرو به چیزی بیشتراز یک کاتالوگ نیاز دارید تا قانع گردید ۲ . ۶ میلیون دلار باید هزینه نمایید . زمانی‌ که بوگاتی می‌خواست نوع کایرون را در ادامه‌ی دسته ویرون باشکوه خویش ارائه دهد , ناچار شد با استفاده از اعمال جلوه‌های ویژه‌ی بصری با استفاده از کامپیوتر , ویدیوی تبلیغاتی آن‌ را بسازد چون در آن عصر خودرو پا به عرصه نگذاشته بود و نمی‌توان فیلم حقیقی از آن تولید .

زیرا کایرون نسخه‌ی پیدایش شده‌ی ویرون است , کار تیم جلوه‌های ویژه‌ی SLGH بی آلایش بود . صرفا نیاز به انجام تغییراتی بر روی خودروی مو جود داشتند که آن‌هم تحت پوشش‌های نشانه‌دار مخفی بود , براین اساس آن‌‌ها به‌ راحتی نسخه‌ی کامپیوتری ابرخودروی تازه را بر روی آن ایجاد کردند .

به دنبال شما‌را به تماشای نحوه‌ی ایجاد ویدیوی تبلیغاتی بوگاتی کایرون با استفاده از ویرون , دعوت می کنیم .آ

فروش خودرو دنا:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , خرید خودرو هیرسا , فروش خودرو هیرسا , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Boesen Liu
ت : دوشنبه 1 خرداد 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر