close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

جنسن باتن سال آینده در مسابقات Super GT شرکت می نماید

جنسن باتن می گوید زمانی‌که یکسال بدور از فرمول یک سپری کند , می تواند در مسابقات Super GT ژاپن در سال ۲۰۱۷ کمپانی کند .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت طومار اصلیپکیج آزمون دربین المللی CCNA آمادگی ورود به بازار کار
باتن راننده‌ی مک‌لارن در دورهمی پیش از گرندپری ایتالیا اعلام‌کرد که در مسابقات فرمول 1 سال ۲۰۱۷ شرکت نخواهد کرد , بدین ترتیب فرصتی دلخواه برای استوفل وندورن تولید می‌گردد تا هم‌تیمی فرناندو آلونسو شود .

وی عنوان کرده است بازنشستگی در کار وجود ندارد و احتمال برگشت وی به فرمول یک در سال ۲۰۱۸ موجود است .

قهرمان مسابقات سال ۲۰۰۹ تصدیق کرد که طبق برنامه‌ی وقتی خودش پیش می‌رود و در مسابقات رالی‌کراس یا این که Super GT سال آتی کمپانی میکند .

باتن حین یک رویداد تبلیغاتی پیش از گرندپری سنگاپور در رای زنی با رویترز خاطرنشان کرد :

اینجانب می خواهم وقت بیش‌تری را با عزیزان و خانواده‌ام سپری کنم و شغل های دیگری انجام دهم . من عاشق این مسابقات هستم و احتمالا در دو مسابقه‌ی دیگر رالی‌کراس یا این که Super GT ژاپن شرکت کنم .
گزینه‌های بسیاری هست و من هیجان زده‌ام زیرا تا سال آتی هر کاری بخواهم می توانم انجام دهم . با گروه برای کمپانی در مسابقه در سال ۲۰۱۸ قرارداد دارم که در شرایطی‌که هر دو طرف بخواهند , مسابقه خواهم داد .

۱۷ سال است در فرمول یک مسابقه می ‌دهم که دربرگیرنده همه‌ی روزگار جوانی‌ام میگردد و می خواهم یک سال از معاش شخصی‌ام لذت ببرم .


سوپر جی تی مسابقه‌ای بر اساس خصوصی مسابقات اتومبیلرانی تورینگ ژاپن است که راننده‌ی گذشته فرمول یک هایکی کوولاینن و راننده‌ی تست کننده‌ی اتومبیل مجموعه مک‌لارن , اولیور تروی در آن مسابقه می‌دهند .
فروش خودرو وارداتی خرید خودرو دست دوم اقساطی:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , خرید خودرو هیرسا , فروش خودرو هیرسا , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Boesen Liu
ت : دوشنبه 1 خرداد 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر