close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

سوپر ماشین های شورولت , مرسدس , دوج و لامبورگینی - 3منزلت اولیه
شورولت کوروت ZR1 2009

شاید از خودتان بپرسید ادله گزینش ZR1 به عنوان چیره این مقایسه چه است . با پرداخت نسبتاً یک چهارم قیمت کمتر از لامبورگینی , میتوانید کوروت را سوار شوید که بیشتر امکانات و امکان های لامبورگیی را داراست . کوروت ZR1 شایسته ترین سعی را در تست ترمز داشت و در آزمایش ترمز با سرعت 112 کیلومتر بر ساعت , شورولت کوروت 31 سانتیمتر زودتر از SL - 65 متوقف شد . فروش خودرو اقساطی کوروت از حیث مصرف سوخت , با مصرف 20 لیتر بنزین در هر 100 کیلومتر بهترین است .

سوپر اتومبیل های شورولت , مرسدس , دوج و لامبورگینی

ممکن است شتاب نخستین مورسیولاگو را نداشته باشد , اما هنگامی که حرف از قدرت بدون نقص و نسبت آن به وزن ماشین میرسد , شورولت غالب است , به دلیل آنکه صفر کیلومتر در ساعت را در مسافت 14 ثانیه به 224 کیلومتر در ساعت می رساند . کوروت برای تکان در بزرگ راه خودروی زیاد مناسبی است , شما می‌توانید صندلی های قابل تهیه و تنظیم آن را در وضعیت ( تور ( قرار دهید و راحتی را شم نمایید . چه بسا صندوق این شورولت نیز جادارترین میان رقبایش است . کار با سیستم رهیاب کوروت هم , در مقایسه با SL - 65 مرسدس ریلکس تر است .
سوپر اتومبیل های شورولت , مرسدس , دوج و لامبورگینی سوپر اتومبیل های شورولت , مرسدس , دوج و لامبورگینی

شورولت موتور مجللی دارد . احتمالا به روانی موتور V12 لامبورگینی نباشد اما با تناوب دور موتورش و به یار رمز و صدای سوپرشارژ و موتور هشت سیلندر چرخشی وظیفه اش را به خوبی انجام می دهد . فشار آرام پدال گاز , در دست گرفتن دقیق تمامی توان کوروت را به شما میدهد . منفعت از دنده دستی کوروت ZR1 نیز رضایت بخش است . ترمزها , قدرتمند و منظم هستند و پدال ترمز هم دوچندان عالی , تعبیه و تاسیس شده است . دستور پذیری این گونه شورولت کوروت زنده تر از همگی کوروت هاست و در رمز پیچ ها سعی دیده گیری داراست , ولی راننده با کوروت شم ارتباطی که با لامبورگینی برقرار می کند را ندارد .

سوپر اتومبیل های شورولت , مرسدس , دوج و لامبورگینی


تودوزی به طور کامل چرم ازروی اختیار در هنگام خرید از گونه استاندارد خیلی خوبتر و دلچسب تر است . درکل کوروت زیاد نیز تعجب آور و غریب به نظر نمیرسد . خیلی مهم نیست که در پباده سازی خارجی کوروت چقدر فیبر کربنی استفاده شده یا چه شکلی است , چراکه در جاده شورولت کوروت دوچندان می بینید . قیافه کوروت به اندازه کافی خوب است البته از نگاه ظاهری در این گروه حرفی برای گفتن ندارد . در کل هر که بیشتر از 100 , 000 دلار برای خرید خودرو خرج می نماید , انتظار داشتن خودرویی دیدنی را داراست .
سوپر اتومبیل های شورولت , مرسدس , دوج و لامبورگینیسوپر اتومبیل های شورولت , مرسدس , دوج و لامبورگینی سوپر ماشین های شورولت , مرسدس , دوج و لامبورگینی

خودروسازی شورولت ماشینی ساخته که می توان , توان زیادش را به نسبت هر جاده ای کنترل کرد و از آن لذت پیروزی . شورولت کوروت حدوداً 187 , 000 دلار ارزش پایین تری نسبت به رقبا دارد .

خودرو فروشی گل:: برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو , خرید خودرو هیرسا , فروش خودرو هیرسا , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Boesen Liu
ت : دوشنبه 1 خرداد 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر